Borusan Otomotiv ve TEB CETELEM'den 'Keyfi Kredi'

Borusan Otomotiv ve TEB CETELEM'den 'Keyfi Kredi'

access_time27 Haziran 2016 15:24
TEB CETELEM ve Borusan Otomotiv Premium işbirliği ile otomotiv finansmanında bir ilk: Keyfî Kredi
BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover markalarına kiralama ve satın alma çözümleri sunan Borusan Otomotiv Premium; Türkiye’nin önde gelen, yenilikçi tüketici finansman şirketi TEB CETELEM’in geliştirdiği yepyeni bir ürünü müşterilerine sunuyor. TEB Cetelem’in Keyfî Kredi ürünü, bireysel müşterilere ödeme tutarlarını değiştirebilme esnekliği sağlıyor.
 
Türkiye’de bir ilk olacak kredi ürününü geliştirirken müşterilerin taleplerini dikkate aldıklarını aktaran Borusan Otomotiv Premium Genel Müdürü Kağan Dağtekin, “Keyfî Kredi ile müşterilerimiz taksit tutarlarını diledikleri zaman kolayca değiştirebilecekler. Bu sayede alım kararlarını daha rahat verebilirler. Zira kendilerine yıllar boyu sürecek bir kolaylık ve esneklik sağlamış oluyoruz. Keyfî Kredi ile amacımız, hem markalarımız hem yetkili satıcılarımız hem de müşterilerimiz için değer yaratmak” dedi.
 
TEB CETELEM Genel Müdürü Didier Engelhard ise “Ödeme planında böylesine esneklik sağlayan bir kredi ürünü Türkiye otomotiv sektöründe ilk kez sunuluyor. TEB CETELEM olarak güçlü teknolojik altyapımız sayesinde bu yenilikçi ürünü hızlı bir şekilde devreye almış olmaktan dolayı memnunuz. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarındaki müşterilere Keyfî Kredi ile kolaylık ve ayrıcalık sağlamış olacağız” dedi.
 
Keyfî Kredi Hakkında

Yenilikçi bir otomotiv finansman ürünü olan Keyfî Kredi, otomobilini kredi ile finanse etmeyi tercih eden müşterilere bir seçenek olarak kredi kullanımı esnasında sunuluyor. Keyfî Kredi kullanan müşteriler kredi kullanımını takip eden 6’ncı aydan itibaren, diledikleri zaman aylık taksit tutarını değiştirme hakkına sahip. Her ay ödedikleri tutarı, orijinal taksit tutarının %50’sini aşmayacak şekilde yukarı ya da aşağı yönlü değiştirebiliyorlar.
 
Örneğin; aylık taksidi 1000TL olan bir müşteri. 6’ncı aydan itibaren dilediği ay ödemelerini asgari 500TL, azami 1500TL olarak yapabilir.
 
Eksik veya fazla ödeme yapıldığı durumda standart taksit tutarı son ay hariç değişmeyecek olup vade maksimum 48 aya kadar uzayabilir. Keyfî Kredi kapsamında ödeme değişiklik talepleri 0216 645 54 54 numaralı İletişim Hattı’nı arayarak bildirilebiliyor.
 
Müşterilerin Avantajları Neler?

Zaman içinde ödeme kapasitesi artan müşteriler ödeme tutarlarını yükseltip taksitlerini daha erken bitirmeyi düşünebilirler. Bu sayede hem faiz masraflarını azaltacaklar hem de otomobilleri üzerindeki kredi rehin şerhini erkenden kaldırmış olacaklar. Aylık ödemelerini bir sebeple düşürmek isteyenler, herhangi bir ceza ödemeksizin bunu gerçekleştirebilir.
 
Kimler, Nasıl Yararlanabilir?

Borusan Otomotiv yetkili satıcılarından BMW, MINI, Jaguar veya Land Rover marka otomobilleri ve BMW Motosiklet almayı tercih eden bireysel müşteriler yararlanabilir. Yeni ya da kullanılmış otomobil veya motosiklet almayı düşünen müşterilerin, showroom’lardaki Borusan Otomotiv Premium yetkililerine başvurmaları yeterli olacak. 
folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Derby’nin modifiye araç kampanyası bu yıl da kontak kapatmayacak

Derby’nin modifiye araç kampanyası bu yıl da kontak kapatmayacak

access_time07 Ekim 2020 11:20

Derby’nin, otomobil meraklılarının takip ettiği ünlü YouTube fenomeni Doğan Kabak ile geçen yıl başlattığı “Yakışır” kampanyası devam ediyor. Derby kullanıcıları, Kabak’ın...

Renault Trucks'dan 6 ay ödemesiz düşük faizli kampanya

Renault Trucks'dan 6 ay ödemesiz düşük faizli kampanya

access_time20 Temmuz 2020 16:06

Renault Trucks, T serisi araçları için sunduğu 15 Ağustos’a kadar geçerli olan kampanyada 6 ay ödemesiz düşük faizli kredi seçenekleri, yeni araç alımlarında avantaj...

Renault’dan şimdi al 2021’de öde kampanyası

Renault’dan şimdi al 2021’de öde kampanyası

access_time11 Haziran 2020 12:34

Renault, Haziran ayında müşterilerine tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli olmak üzere “Şimdi Al 2021’de Öde” kampanya fırsatı sunuyor

Yapı Kredi ve Ford iş birliği ile otomotiv sektörüne büyük destek

Yapı Kredi ve Ford iş birliği ile otomotiv sektörüne büyük destek

access_time22 Nisan 2020 12:25

Yapı Kredi, küresel çapta tüm yaşamın etkilendiği bu zor günlerde ülke ekonomisine ve otomotiv sektörüne destek veriyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)