Elon Musk'tan Ford'a: Elinden geleni ardına koyma!

Elon Musk'tan Ford'a: "Elinden geleni ardına koyma!"

access_time26 Kasım 2019 11:03
Geçtiğimiz günlerde Tesla Cybertruck modelini tanıtan Elon Musk, bu modeli en önemli rakibi ile karşı karşıya getirdi.

Tesla Cybertruck modelinin tanıtımından bu yana söz konusu modelin gerçekten güçlü olup olmadığı merak ediliyordu. Sonuç olarak elektrikli motora sahip olan modelin en önemli rakibi Ford F-150 karşısında neler yapabileceği önemli bir soru işaretiydi.

Dün kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Musk, her iki modelin birbirine bağlı olduğu ve temelde güçlerini kıyaslayan on altı saniyelik bir video yayınladı. "Cybertruck, F-150'yi yokuş yukarı çekiyor." açıklaması ile paylaşılan videoda tahmin ettiğiniz gibi Cybertruck öne çıkmakta. Ancak bu videonun izleyicileri pek de tatmin etmediğini söyleyebiliriz.

Tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getiren pek çok kişi bunun iyi bir kıyaslama olmadığını, özellikle lastik tarafında önemsiz haksızlıkların yapıldığını ve Tesla'nın daha önce hareket ettiğini belirtti.

"Elinden Geleni Ardına Koyma"
Söz konusu videonun ardından Twitter hesabından paylaşım yapan Ford Başkan Yardımcısı Sunny Madra, "Hey Elon Musk, bize bir Cybertruck gönderin ve makul şartlarda bir kıyaslama yapalım." yazılı bir tweet gönderdi. Bu tweete cevap veren Musk, "Elinden Geleni Ardına Koyma." yazarak yanıtladı.
 

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Benzin ve motorine zam geliyor

Benzin ve motorine zam geliyor

access_time18 Eylül 2020 11:11

19 Eylül Cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunda 28 kuruş, motorin grubunda 25 kuruş fiyat artışı bekleniyor.

Kanadalı sürücü, oto-pilotta 150 km hızla giden arabada uyurken yakalandı

Kanadalı sürücü, oto-pilotta 150 km hızla giden arabada uyurken yakalandı

access_time18 Eylül 2020 11:11

Kanada'nın Alberta eyaletinde 20 yaşındaki bir sürücü, oto-pilot konumunda saatte 150 kilometreyle giden Tesla marka sürücüsüz arabasında uyurken yakalandı.

Bakan Kurum'dan LPG'li araçlarla ilgili önemli karar

Bakan Kurum'dan LPG'li araçlarla ilgili önemli karar

access_time17 Eylül 2020 13:32

Otopark Yönetmeliği ile ilgili açıklamalarda bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına...

Bridgestone, Fransa fabrikasını kapatacak

Bridgestone, Fransa fabrikasını kapatacak

access_time17 Eylül 2020 12:27

Bridgestone, düşük talep ve yüksek rekabet nedeniyle Fransa'daki lastik fabrikasını kapatmak için girişimlere başladı

YORUM YAP

YORUMLAR (0)