İtfaiye lüks aracın camına neden bu notu bıraktı!

İtfaiye lüks aracın camına neden bu notu bıraktı!

access_time21 Haziran 2018 14:28
İtfaiye ekipleri, bir otomobilin motor kısmına giren yavru kediyi çıkarmak istedi. Otomobil sahibine ulaşılamaması nedeniyle itfaiye ekipleri aracın ön ve şoför kısmındaki camlarına üzerinde 'Aracın motor bölümünde kedi var' notu bıraktı.

Edirne Keşan'da, Yukarı Zaferiye Mahallesi Park Caddesi üzerinde park halinde bulunan bir otomobilin motor kısmına giren yavru kedinin sesini duyan çevredekiler durumu itfaiyeye bildirdi. İhbar üzerine gelen Keşan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, motor kısmına giren kediyi tüm uğraşlarına rağmen çıkaramadı. Otomobil sahibine de ulaşılamaması nedeniyle itfaiye ekipleri aracın ön ve şoför kısmındaki camlarına üzerinde, 'Aracın motor bölümünde kedi var. Siz yoksunuz diye müdahale edemedik. Lütfen dikkatli olun. Size ulaşamadık' yazılı not bıraktı.

Otomobilin motoruna giren yavru kedinin bir süre sonra kendiliğinden dışarı çıkarak, aracın yanından uzaklaştığı bildirildi.

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

100 bin Opel araç geri çağrılıyor

100 bin Opel araç geri çağrılıyor

access_time15 Ekim 2018 16:56

Almanya Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 100 bin OPEL marka aracın geri çağrılacağı duyuruldu.

Akaryakıtta promosyon devri kapanıyor

Akaryakıtta promosyon devri kapanıyor

access_time15 Ekim 2018 13:48

Enerji yönetimi, kredi kartıyla yapılan üst üste alış-verişlerde ve sadakat kartlarda “bonus” biriktiren müşterilere ücretsiz akaryakıt promosyonlarına son vermek üzere çalışma...

O otomobiller yerli üretim logolu satılacak

O otomobiller yerli üretim logolu satılacak

access_time15 Ekim 2018 13:39

Fransız otomobil markası Renault'un Bursa fabrikasında ürettiği iki modeli, bundan böyle "Yerli Üretim" logosu ile satılacak. "Yerli Üretim" logolu Megane Sedan ve Clio...

Polisler Opel'i bastı

Polisler Opel'i bastı

access_time15 Ekim 2018 13:33

Alman polisi, Opel'in ofislerinde arama yapıldığını doğruladı

YORUM YAP

YORUMLAR (0)