Japonya’nın kornası Türkiye’den

Japonya’nın kornası Türkiye’den

access_time29 Eylül 2017 11:33
Dünya otomotiv devlerinin korna tedarikçisi olarak Anadolu’dan dünyaya açılan ve korna sektöründe yarattığı ihracat potansiyeli ile ekonomik bir başarıya imza atan Seger Korna, özellikle son dönemde Japonya pazarında da kornaları ile sesini duyurdu

Bursa ve Çin’deki fabrikaları ile dünya otomotiv sektörünün önde gelen ünlü markalarının tedarikçisi konumunda yer alan Seger, yeni ürünleri piyasaları hareketlendirmeye hazırlanıyor. Ar-Ge konusunda önemli çalışmalara imza atan firma, korna üretiminde verimliliği ve proses hakimiyetini artırarak, üretimde değişkenlikleri azaltacak teknolojilerle yeni ürün geliştiriyor. Seger son olarak Japonya’nın önemli markaları Mitsubishi ve Isuzu’nun ağır vasıtalarına özel üretim gerçekleştirdi.

4. Nesil Sanayi ile Daha Fazla Üretim Hedefleniyor

4. nesil sanayiye de giren Seger, yılda 10 milyonun üzerinde korna üretirken 10 yıl içinde üretimi 3 kat artırmayı planlıyor. 35 ülkede tescil edilmiş 2 markası bulunan Seger, 2017’de de yüzde 5’lik bir büyümeyi hedefliyor. Hem OEM tarafında hem de satış sonrası yenileme pazarında tercih edilen, izlenen global bir korna markası hedefiyle Ar-Ge çalışmalarına hız veren ve bu alanda yatırımlar yapan Seger, vizyonu doğrultusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında markalaşma çalışmalarına büyük önem veriyor.

OEM ve Aftermarket Fırsatları için Rusya’da Satış Ofisi Açtı

İtalya ve Japonya gibi büyük pazarlar ile rekabet içerisinde bulunan Seger için Rusya pazarı da büyük önem taşıyor. Uzakdoğu pazarı için Çin’de kurduğu fabrikası ile rekabet gücünü sağlamlaştıran Seger bir süre önce de Rusya’da bir satış ofisi açtı.

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Dikkat! Bugün bu yollar kapalı

Dikkat! Bugün bu yollar kapalı

access_time18 Mart 2018 09:36

18 Mart Pazar günü (bugün) İstanbul, Ankara ve Çanakkale'de bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

TAYSAD 40. yılına 404 üye ile girdi

TAYSAD 40. yılına 404 üye ile girdi

access_time17 Mart 2018 18:22

Derneğimizin kuruluşundan bir süre sonra 100’ü bulan üye sayısı bugün 400’leri aştı. Şimdiki hedefimiz ise üyelerimizin tüm Türkiye’ye dağılması.

TEM Otoyolu'nda feci kaza

TEM Otoyolu'nda feci kaza

access_time17 Mart 2018 17:46

Kaza nedeniyle İstanbul istikametine 3 şerit de trafiğe kapandı...

Türkiye’de sürücüler, otomobil kendi kendine giderken manzaranın keyfini sürmek istiyor!

Türkiye’de sürücüler, otomobil kendi kendine giderken manzaranın keyfini sürmek istiyor!

access_time17 Mart 2018 17:17

Bosch Grubu, Almanya, Fransa, ABD, Japonya, Çin, Brezilya ve Türkiye'deki sürücülerin otonom sürüş hakkındaki görüşlerini öğrenmek amacıyla bir anket çalışması yaptırdı....

YORUM YAP

YORUMLAR (0)