Japonya’nın kornası Türkiye’den

Japonya’nın kornası Türkiye’den

access_time29 Eylül 2017 11:33
Dünya otomotiv devlerinin korna tedarikçisi olarak Anadolu’dan dünyaya açılan ve korna sektöründe yarattığı ihracat potansiyeli ile ekonomik bir başarıya imza atan Seger Korna, özellikle son dönemde Japonya pazarında da kornaları ile sesini duyurdu

Bursa ve Çin’deki fabrikaları ile dünya otomotiv sektörünün önde gelen ünlü markalarının tedarikçisi konumunda yer alan Seger, yeni ürünleri piyasaları hareketlendirmeye hazırlanıyor. Ar-Ge konusunda önemli çalışmalara imza atan firma, korna üretiminde verimliliği ve proses hakimiyetini artırarak, üretimde değişkenlikleri azaltacak teknolojilerle yeni ürün geliştiriyor. Seger son olarak Japonya’nın önemli markaları Mitsubishi ve Isuzu’nun ağır vasıtalarına özel üretim gerçekleştirdi.

4. Nesil Sanayi ile Daha Fazla Üretim Hedefleniyor

4. nesil sanayiye de giren Seger, yılda 10 milyonun üzerinde korna üretirken 10 yıl içinde üretimi 3 kat artırmayı planlıyor. 35 ülkede tescil edilmiş 2 markası bulunan Seger, 2017’de de yüzde 5’lik bir büyümeyi hedefliyor. Hem OEM tarafında hem de satış sonrası yenileme pazarında tercih edilen, izlenen global bir korna markası hedefiyle Ar-Ge çalışmalarına hız veren ve bu alanda yatırımlar yapan Seger, vizyonu doğrultusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında markalaşma çalışmalarına büyük önem veriyor.

OEM ve Aftermarket Fırsatları için Rusya’da Satış Ofisi Açtı

İtalya ve Japonya gibi büyük pazarlar ile rekabet içerisinde bulunan Seger için Rusya pazarı da büyük önem taşıyor. Uzakdoğu pazarı için Çin’de kurduğu fabrikası ile rekabet gücünü sağlamlaştıran Seger bir süre önce de Rusya’da bir satış ofisi açtı.

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Dolmabahçe'de yol çöktü

Dolmabahçe'de yol çöktü

access_time20 Temmuz 2018 17:18

Vodafone Park ile Dolmabahçe sarayı arasında kalan yolda çökme meydana geldi. Yol trafiğe kapatılırken inceleme yapılıyor.

Avek Otomotiv bu yıl da FORTUNE 500’de yer aldı

Avek Otomotiv bu yıl da FORTUNE 500’de yer aldı

access_time20 Temmuz 2018 16:56

Otomotiv sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Avek Otomotiv, FORTUNE Türkiye dergisinin 2017 yılı Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesinde 164. sırada yerini...

Milyon liralık aracı pert oldu

Milyon liralık aracı pert oldu

access_time20 Temmuz 2018 16:03

Osmanlıspor'lu milli futbolcu Serdar Gürler, aracıyla bariyerlere çarparak trafik kazası geçirdi, kazadan yara almadan kurtuldu.

Garanti'den MTV ödemelerinde taksit imkanı

Garanti'den MTV ödemelerinde taksit imkanı

access_time20 Temmuz 2018 15:13

Garanti Bankası kredi kartlarıyla MTV ödemelerinde GarantiPay ile 3 taksit imkanı sunuyor

YORUM YAP

YORUMLAR (0)