Otocular teknoloji fuarını sevdi

Otocular teknoloji fuarını sevdi

access_time16 Aralık 2019 09:41
Otomotiv markaları Detroit, Frankfurt ve Paris gibi otomobil fuarları yerine Las Vegas’daki Tüketici Elektroniği Fuarı CES’i tercih ediyor. 7 Ocak 2020’de kapılarını açacak fuara Türk otomotiv yan sanayi şirketleri de katılacak

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES, son yıllarda otomotiv markalarının gözdesi haline geldi. Otomotivciler Detroit, Frankfurt ve Paris gibi otomobil fuarlarının yerine teknoloji şirketlerini bir araya getiren CES'i tercih ediyorlar. 7-10 Ocak 2020 tarihlerinde gerçeklecek fuar son üç yıldır olduğu gibi otomotiv markalarının akınına uğrayacak.

DEV MARKALAR KATILIYOR
Fuarda, Audi, BMW, Byton, Daimler, FAW Grup, FCA (Fiat- Chrysler), Fisker, Ford Motor Company, Honda, Hyundai Group, Lexus, Nissan, Toyota katılacak. Bunun yanı sıra Bridgestone, Bosch, ValeoToyota Boshoku, Aisin Group, Continental, Osram gibi yan sanayi şirketleri yeni teknolojilerini sergileyecek. Fuara bu yıl katılan Bertrandt Group da elektrikli ve otonom araçlar için geliştirdiği yeni platformu HARRI'nin dünya lansmanını yapacak. HARRI, otomotiv sektörünün dışında, belediyelerin ulaşım altyapısı ile lojistik şirketleri için çözümler sunuyor. Yeni platform le otonom sürüş, bağlanabilirlik ve elektrikli mobilite uygulamaları kolaylıkla birleştirilebiliyor.

170 BİN KİŞİ İZLEYECEK
155 ülkeden 4 bin 500'ün üzerinde şirketi katıldığı fuarı 3 günde 170 bin kişini ziyaret etmesi bekleniyor. Yeni ürün ve teknolojilerin sergileneceği fuarda ayrıca 250 konferans düzenlenecek.

TÜRK OTOMOTİVCİLER CES'DE
CES 2020'de Türkiye'den de katılım var. Otomotiv sanayine çözümler üreten Kuba Otomotiv, Reis Elektronik ve Farplas'ın yanı sıra farklı alanlarda faaliyet gösteren Astav Software, Ekin, Compocket, Vidi Medical fuarda Türkiye'yi temsil edecek. Ayrıca Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçılar Birliği (OİB) yönetim kurulunu temsil eden bir ekip CES'i ziyaret edecek. (Ufuk Sandık/Sabah)

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Yerli otomobili ABD'de anlatacak

Yerli otomobili ABD'de anlatacak

access_time06 Ocak 2020 16:09

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, Las Vegas’ta düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES’de katılacağı bir konferansta Türkiye’nin otomobilini anlatacak.

TOGG CEO’su, Las Vegas’ta  Türkiye’nin otomobilini anlatacak

TOGG CEO’su, Las Vegas’ta Türkiye’nin otomobilini anlatacak

access_time06 Ocak 2020 09:47

Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES, son yıllarda otomotiv markalarının da gözdesi oldu.

Türkiye Çin’de şov yaptı

Türkiye Çin’de şov yaptı

access_time09 Aralık 2019 09:09

Çin’de düzenlenen Automechanika Şangay Fuarı’na Türk firmaları çıkarma yaptı. Türkiye, 46 ülkeden 6 bin 320 firmanın yer aldığı fuarda Tayvan ve Almanya ile birlikte en fazla...

Los Angeles Otomobil Fuarı'na elektrikliler damga vurdu!

Los Angeles Otomobil Fuarı'na elektrikliler damga vurdu!

access_time21 Kasım 2019 14:49

Dünyanın önde gelen otomotiv ürecileri Los Angeles Otomobil Fuarı için toplandı. İlk olarak basın mensupları için kapılarını açan fuarda elektrikli ve hibrit modellerin ağırlığı...

YORUM YAP

YORUMLAR (0)