Suzuki'den yeni model

Suzuki'den yeni model

access_time28 Haziran 2013 12:31
Suzuki’nin yeni modeli SX 4 S-Cross Eylül ayında Türkiye’ye geliyor
Suzuki’nin Crossover segmentindeki otomobili Suzuki SX4 S-Cross, 2013 yılının Eylül ayında Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapacak. “Duygu, Kalite ve Aerodinamik” temasını içeren Suzuki SX4 S-Cross otomobilin, ön tampondan başlayan dinamik çizgileri, kapıların üzerinden arkaya doğru devam ediyor.
Suzuki SX4 S-Cross'un modern tasarımında kararlılık ve sağlamlık öğeleri göze çarpıyor. Suzuki’nin ‘‘Yaşam Tarzı’’ sloganını yansıtan Sx4 S-Cross, modern çizgisiyle gençlerin, ruhu genç her yaştan kadın ve erkeğin gözdesi olacağa benziyor. Suzuki’nin önceki modellerinden modern ve farklı çizgisiyle ayrılan SX4 S-Cross, günlük hayatta daha fazla özgürlük ve tarz arayan otomobil tutkunlarını hedefliyor.
Sıra Dışı Tasarım Özellikleri
Suzuki’nin 1600 cc motorlu yeni otomobili SX4 S-Cross; benzinli otomatik ve düz vites 4x4 - 4x2, dizel düz vites 4x4 - 4x2 seçenekleri ile bir yandan yakıt tasarrufu sağlarken, diğer yandan daha sportif ve kış şartlarında bile güvenli bir sürüş sunuyor. Tavandan, ön tampondan ve kapıların altından geçerek arka tampona ulaşan yumuşak çizgileri, koyu ve yumuşak kromdan oluşan ön ızgarası ve panaromik sun roof’u ile şık ve elegan bir tarz sunan SX 4 S-Cross; tamponu, ön ve arka farları, stop lambaları ve her detayı ile Suzuki teknolojisinin kendine has sıra dışı tasarım özelliklerini yansıtıyor.
Çevre Dostu
SX4 S-Cross ayrıca; özel olarak tasarlanan metalik kristal yeşil gövde boyasıyla da hem çevre dostu özelliğini, hem de “Şehrin içinde doğa, doğanın içinde şehir” temasını ön plana çıkarıyor. Bu çevre dostu otomobil, yakıt tasarruf özelliği ve aerodinamik çizgisiyle her yaştan otomobil tutkunlarının gözdesi olacağa benziyor.
folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Köprü ve otoyollar para basıyor!

Köprü ve otoyollar para basıyor!

access_time26 Eylül 2016 15:38

Karayolları Genel Müdürlüğü verilerine göre, 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinden toplam 27 milyon 291 bin 875 TL, paralı otoyollardan ise 94 milyon 987 bin...

‘Yüksek voltajlı’ fuara geri sayım

‘Yüksek voltajlı’ fuara geri sayım

access_time26 Eylül 2016 14:21

Dünyanın en önemli ve eski fuarlarından olan Paris Motor Show, 29 Eylül’de basın günüyle birlikte kapılarını açıyor.

Karsan devleri geçti ‘son 6’ arasına girdi

Karsan devleri geçti ‘son 6’ arasına girdi

access_time26 Eylül 2016 14:16

Daha önce ABD’de New York taksi ve Miami belediyesi otobüs ihalelerine katılan Karsan, şimdi de şansını Amerikan Posta Servisi’nde deniyor.

Gişesiz ama ücretli olacak

Gişesiz ama ücretli olacak

access_time26 Eylül 2016 13:57

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Mahmutbey gişelerde serbest geçiş sistemi kurulacağını açıkladı.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)