Yeni Fiesta görücüye çıktı

Yeni Fiesta görücüye çıktı

access_time04 Aralık 2016 12:44
Türkiye'de gelecek yılın son çeyreğinde satışa sunulacak 4 yeni model tanıtıldı

Ford Motor Company, "Go Further" etkinliğinde yeni Ford Fiesta modellerinin dünya prömiyerini yaptı.

Ford'un Köln'deki Niehl üretim tesisinde Fiesta Titanium, Fiesta ST-Line, Fiesta Vignale ve Fiesta Active crossover olmak üzere yeni nesil Fiesta'nın 4 farklı modeli tanıtıldı.

Dünya prömiyeri yapılan yeni Ford Fiesta, Avrupa'da 2017'nin 2. yarısında satışa sunulacak. Türkiye'de de 2017'nin son çeyreğinde müşterilerle buluşacak olan yeni Fiesta, Bang&Olufsen müzik sistemi, açılabilir panaromik tavan ve yeni nesil multimedya çözümlerine sahip.

Dış tasarımı ve ergonomik iç tasarımıyla öne çıkan Fiesta'nın teknolojik özellikleri arasında 8 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranının yanı sıra Ford'un sofistike SYNC 3 sesli kontrol sistemi de yer alıyor.

Yeni Fiesta aynı zamanda B&O PLAY Sound System'i sunan ilk Ford modeli olacak.

Yeni 1.0 motor

Ford, ayrıca 1.0 litre EcoBoost motor için yeni silindir deaktivasyon teknolojisini de tanıttı. Ford'un aktarma organı mühendisleri tarafından geliştirilen silindir deaktivasyon teknolojisi, 1.0 litre EcoBoost motor için yakıt verimliliğini artırıyor ve karbondioksit (CO2) emisyon değerlerini iyileştiriyor.

Şirketin açıklamasına göre, 1.0 litre EcoBoost motorunda kullandığı silindiri 14 salisede devreye alabilen ve devreden çıkarabilen teknolojisi, titreşimleri azaltmaya yönelik çözümlerle birlikte çalışırken, motor performansı açısından sürücüler tarafından hissedilmeyecek.

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Ehliyetini unutana 206 TL ceza

Ehliyetini unutana 206 TL ceza

access_time26 Nisan 2017 14:12

Araç sürücülerine unutkanlıkları pahalıya mal oluyor. “Hemen gidip gelirim' diyerek alelacele evden çıkan sürücüler, ehliyeti evde unutmanın cezası olarak 206 lira ödemek zorunda...

Cam filmi kanunen yasal oldu

Cam filmi kanunen yasal oldu

access_time26 Nisan 2017 11:45

Araç sahipleri ile trafik polisleri arasında yasal olup olmadığı konusunda uzun yıllardır tartışmalara neden olan cam filmi, Resmi Gazete kararıyla bugünden itibaren bazı şartlar...

Motorinde indirim bekleniyor

Motorinde indirim bekleniyor

access_time26 Nisan 2017 09:16

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası açıklamasına göre, motorinde 12-14 kuruş indirim bekleniyor

Uber Uçan araçlara hazırlanıyor

Uber "Uçan araçlara" hazırlanıyor

access_time25 Nisan 2017 22:26

Uber'in 2020 yılı itibarıyla 50 adet uçan araç teslim alacağı bildirildi

YORUM YAP

YORUMLAR (0)