Yeni nesil karavan HOTOMOBİL görücüye çıktı

Yeni nesil karavan HOTOMOBİL görücüye çıktı

access_time17 Haziran 2019 11:08
Fiat Professional ve Restar A.Ş. işbirliği ile üretilen FIAT Pratico MotoKaravan HOTOMOBİL 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde Big Boyz Festival’de gün ışığına çıktı.

Dört yıldan uzun bir süredir devam eden tasarım, geliştirme ve test sürecinin sonunda ortaya çıkan HOTOMOBIL;  yüzde 100 yerli sermaye, tasarım ve üretim ile oluşturuldu. Sürekli değişen yaşam ve tatil standartlarına ayak uydurabilen yapısı ile en ince detayına kadar düşünülmüş iç hacim ve yaşam alanları; tatil için gereken tüm konforu sunuyor.

Kompakt dış yapısı ve akıcı çizgileri ile aynı zamanda günlük araç olarak da kullanılabilme imkanı sağlayan HOTOMOBİL; dinamik sürüş keyfi de sunuyor.

Farklı iç dizayn ve çözüm opsiyonlarına sahip, 3 kişinin dört mevsim rahatlıkla konaklayabileceği ve seyahat edebileceği özelliklerde. Karavan hayatının kurallarını değiştirmeniz için tasarlanan HOTOMOBİL şimdiden büyük ilgi gördü.
 
Teknik Özellikler:

Eco, Trend ve Delux olmak üzere 3 farklı donanım seçeneğine sahip olan HOTOMOBİL; ayrıca farklı opsiyon seçenekleri ile kişiselleştirilebilir. B sınıfı ehliyet ile kullanılabilir. Türkiye deki 0 km moto karavan ruhsatlı tek seri üretim araç olup; taşıt kredisi kullanımına uygundur. M1 kategorisinde moto karavan olarak tescil edilmektedir. Ayrıca bir binek araç ile aynı kategoride olup tüm yasal haklara sahiptir. Kalbinde Fiat teknolojisinin en gelişmiş 1.3 lt 95 PS ve 1.6 lt 120 PS motor seçeneklerini barındıran HOTOMOBİL, ekonomik kullanım maliyetleri ile ön plana çıkmaktadır.149 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan HOTOMOBİL 3 yıl 150.000 km garantilidir.


 

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

ÖTV indirimi beklentisi satın alma kararlarını etkiliyor

ÖTV indirimi beklentisi satın alma kararlarını etkiliyor

access_time17 Temmuz 2019 14:43

Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer "Otomotivde ÖTV indirimi beklentisi müşterilerin satın alma kararlarını etkiliyor" dedi.

Lüks İngiliz devinden 100.yıl konsepti

Lüks İngiliz devinden 100.yıl konsepti

access_time17 Temmuz 2019 13:24

Bentley'nin 100'üncü yaşı onuruna tasarladığı Bentley 100 GT konsept otomobil, elektrikli ve otonom sürüş ile sadece markanın değil lüks otomobillerin de gelecek öngörüsünü...

HSBC Advantage’tan MTV'de 3 taksit fırsatı

HSBC Advantage’tan MTV'de 3 taksit fırsatı

access_time17 Temmuz 2019 12:57

Motorlu Taşıtlar Vergisini HSBC Advantage ile ödeyenler 3 taksit avantajından yararlanıyor.

TEMSA'nın yeni CEO'su Aslan Uzun oldu

TEMSA'nın yeni CEO'su Aslan Uzun oldu

access_time17 Temmuz 2019 10:27

Aslan Uzun, TEMSA’nın Yönetim Kurulu Temsilcisi ve CEO pozisyonuna atandı.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)