Mustafa Tuna Ankaralılar’dan özür diledi

Mustafa Tuna Ankaralılar’dan özür diledi

access_time04 Temmuz 2018 11:22
Ankara Büyükşehir Belediyesi trafiği rahatlatmak için Kepekli Kavşağı ile Akköprü Kavşağı’ndaki alt geçit çalışmalarına ilk kazmayı vurdu. Her iki noktada da uzun araç kuyrukları oluştu, araçları hararet yapan bazı sürücüler yola sandalye kurup oturdu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Konya Yolu Kepekli Kavşağı ile Akköprü Kavşağı’ndaki alt geçit çalışmalarının inşaatına pazartesi günü başladı.  Çalışma nedeniyle kavşaklardaki trafik akışı yeniden düzenlendi. Bu kapsamda Akköprü’deki yan bağlantı yolları trafiğe kapatıldı. 

Konya Yolu’nda ise Gölbaşı gidiş istikameti tamamen kapatılarak Gölbaşı’ndan Ankara yönü iki gidiş iki geliş olarak düzenlendi. Kapatılan yollar ile ilgili duyurular LED ekranlarda ve üst geçitlere asılan pankartlarla yapıldı. Çalışmalar nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu. Trafikte sıkıntılar yaşandı.
Özellikle Konya Yolu’nda çok sayıda araç hararet yaptı. Yola sandalye kurarak araçlarının başında bekleyen sürücülerin fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıldı.

Ankara kontak kapattı... Başkan özür diledi

TUNA: HALKIMIZDAN ÖZÜR DİLİYORUZ

Çalışmaları sonbaharda bitirmeyi hedeflediklerini belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ise yaşanan sıkıntıdan dolayı Başkentlilerden özür diledi. Tuna, “Burada amacımız daha rahat ve güvenli bir Ankara trafiği. Şimdiden bu çalışmalarımız sırasında yaşanabilecek ulaşım problemlerinden dolayı halkımızdan özür diliyoruz. Emin olun bir vatandaşımız trafikte sıkıntı çektiğinde biz de üzüntü duyuyoruz. Konya Yolu ve İstanbul Yolu’ndaki çalışmalar nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığını an be an takip ediyoruz. Mümkün olduğunca araç geçişi sağlamaya gayret ediyoruz. Fakat bu sıkıntı çekilmeden de rahata kavuşamayacağız. Şu an sıkıntılı bölgelere neşter vuruyoruz. Ankara’nın öncelikli olarak alt yapı ve trafik problemlerini bir bir çözmemiz gerekiyor” dedi. (Hürriyet)

Ankara kontak kapattı... Başkan özür diledi

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Motorine zam geldi

Motorine zam geldi

access_time19 Ağustos 2022 09:22

Motorinin litre fiyatında 1 lira 7 kuruşluk artış meydana geldi

Elektrikli Dodge Charger SRT tanıtıldı

Elektrikli Dodge Charger SRT tanıtıldı

access_time18 Ağustos 2022 16:03

Efsane spor otomobil Dodge Charger'ın elektrikli versiyonu olan Charger Daytona SRT isimli araç resmen tanıtıldı.

Benzin ve motorin satışlarında düşüş

Benzin ve motorin satışlarında düşüş

access_time18 Ağustos 2022 14:19

Temmuz ayında benzin satışları %5,86, motorin satışları %5,55 düştü

 Ticari araçlar için 'emniyet kemeri' düzenlemesi

Ticari araçlar için 'emniyet kemeri' düzenlemesi

access_time18 Ağustos 2022 13:50

Çocuklar için "emniyet kemeri" bulundurmayan otobüs, minibüs ve taksilerin kara yolunda seyrine izin verilmeyecek.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)