Türkiye Finans'tan Taşıt Finansmanı kampanyası

Türkiye Finans'tan Taşıt Finansmanı kampanyası

access_time26 Mayıs 2015 15:02
Türkiye Finans, İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı’nda yılın kampanyasını başlattı
Türkiye Finans’tan, ihtiyaç ve/veya taşıt finansmanını ilk defa kullanacak herkese tüm vadelerde sabit ve avantajlı kar oranı sunarken, tahsis ücretini de kaldırdı. Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, ilk defa ihtiyaç ve taşıt finansmanı kullanacak  müşterilerine ‘Hoşgeldin’ hediyesi olarak avantajlı kar oranları sunuyor. “İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı Tanışma Kampanyası” kapsamında ilk defa Türkiye Finans’tan finansman kullananlar tahsis ücreti de ödemeyecek.

21 Nisan’da başlayan ve 29 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyaya göre İhtiyaç Finansmanı’nda 36 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.09, Taşıt Finansmanı’nda ise 48 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.07 kar oranı uygulanacak.

Kampanyanın detayları hakkında bilgi veren Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, “Türkiye Finans olarak yılın büyük kampanyasını müşterilerimize sunuyoruz. Hedefimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile her alanda müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve bugüne kadar bireysel finansman imkanlarımızdan yararlanan yaklaşık 300 bin müşterimize, yeni müşterileri de dahil ederek finansman kolaylığımızdan herkesin yararlanabilmesini sağlamaktır. Bu kampanyadan hali hazırda müşterimiz olsun veya olmasın herkes yararlanabilir.

İhtiyaç Finansmanı kullanacak müşterilerin daha önceden Bankamızdan İhtiyaç Finansmanı kullanmamış olması gerekiyor. Aynı şekilde Taşıt Finansmanı kullanacak müşterilerin de daha önceden Bankamızdan Taşıt Finansmanı kullanmamış olması şart” diye konuştu.
folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Trafik cezalarından 6 milyar TL gelir bekleniyor

Trafik cezalarından 6 milyar TL gelir bekleniyor

access_time22 Ekim 2020 17:36

2021 bütçesine göre yeni yılda trafik cezalarından 6 milyar lira gelir elde edilmesi bekleniyor.

İcradan otomobil almak istedi 180 bin TL dolandırıldı

İcradan otomobil almak istedi 180 bin TL dolandırıldı

access_time22 Ekim 2020 10:59

Antalya'da mobilyacı Erol Dağdelen, evine mutfak dolabı yaptığı şahıs ile dini nikahlı eşinin, İbrahim adındaki bir başka kişiyle iş birliği yapıp, kendisine icradan otomobil...

Ford ve Volkswagen'in Kocaeli fabrikası bilmecesi

Ford ve Volkswagen'in Kocaeli fabrikası bilmecesi

access_time21 Ekim 2020 12:47

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, "Yaklaşık 800 milyon euro'luk dev yatırımın adresi Türkiye oldu. 110 dönüm arazi üzerinde dev tesis kurulacak. Fabrikada zemin etüdü...

Otomobil ihracatı tam gaz yoluna devam ediyor

Otomobil ihracatı tam gaz yoluna devam ediyor

access_time21 Ekim 2020 11:32

Yılın ilk 9 ayında otomotiv firmaları 110 ülkeye 6 milyar 408 milyon dolarlık binek otomobil ihraç etti.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)