Türkiye Finans'tan Taşıt Finansmanı kampanyası

Türkiye Finans'tan Taşıt Finansmanı kampanyası

access_time26 Mayıs 2015 15:02
Türkiye Finans, İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı’nda yılın kampanyasını başlattı
Türkiye Finans’tan, ihtiyaç ve/veya taşıt finansmanını ilk defa kullanacak herkese tüm vadelerde sabit ve avantajlı kar oranı sunarken, tahsis ücretini de kaldırdı. Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, ilk defa ihtiyaç ve taşıt finansmanı kullanacak  müşterilerine ‘Hoşgeldin’ hediyesi olarak avantajlı kar oranları sunuyor. “İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı Tanışma Kampanyası” kapsamında ilk defa Türkiye Finans’tan finansman kullananlar tahsis ücreti de ödemeyecek.

21 Nisan’da başlayan ve 29 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyaya göre İhtiyaç Finansmanı’nda 36 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.09, Taşıt Finansmanı’nda ise 48 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1.07 kar oranı uygulanacak.

Kampanyanın detayları hakkında bilgi veren Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, “Türkiye Finans olarak yılın büyük kampanyasını müşterilerimize sunuyoruz. Hedefimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile her alanda müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve bugüne kadar bireysel finansman imkanlarımızdan yararlanan yaklaşık 300 bin müşterimize, yeni müşterileri de dahil ederek finansman kolaylığımızdan herkesin yararlanabilmesini sağlamaktır. Bu kampanyadan hali hazırda müşterimiz olsun veya olmasın herkes yararlanabilir.

İhtiyaç Finansmanı kullanacak müşterilerin daha önceden Bankamızdan İhtiyaç Finansmanı kullanmamış olması gerekiyor. Aynı şekilde Taşıt Finansmanı kullanacak müşterilerin de daha önceden Bankamızdan Taşıt Finansmanı kullanmamış olması şart” diye konuştu.
folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Fransa'da otomotiv sektöründeki çalışanların % 25'i risk altında

Fransa'da otomotiv sektöründeki çalışanların % 25'i risk altında

access_time26 Ekim 2021 17:17

Peugeot, Citroen ve Renault otomobil markalarına ev sahipliği yapan Fransız otomobil endüstrisinin, içten yanmalı motorlar dönemi sona erdiğinde gelecek on yılda 400.000...

İlk kez bir elektrikli otomobil Avrupa'da en çok satanların zirvesinde

İlk kez bir elektrikli otomobil Avrupa'da en çok satanların zirvesinde

access_time26 Ekim 2021 15:50

ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın Model 3 aracı, eylül ayında ilk kez Avrupa'nın en çok satanı oldu. Yaklaşık 24 bin 600 adet satılan otomobil, pazarın yüzde...

Araç alacaklara kötü haber: Sevkiyat durdu!

Araç alacaklara kötü haber: Sevkiyat durdu!

access_time26 Ekim 2021 15:31

Yılbaşından bu yana fiyatı iki katından fazla artan magnezyumda tekelleşen Çin'in sevkiyatı durdurması nedeniyle Avrupa'da magnezyum stokları tükeniyor.

Otomotiv devleri çip krizi için yerel çözüm istiyor

Otomotiv devleri çip krizi için yerel çözüm istiyor

access_time26 Ekim 2021 15:11

Avrupalı otomotiv şirketleri kıtanın Asya’dan gelecek yarı iletkenlere aşırı bağımlı hale geldiği ve piyasayı kasıp kavuran, fabrikaları durma noktasına getiren çip krizinin...

YORUM YAP

YORUMLAR (0)