Oto Koruma Markası ResistAll Türkiye'de

Oto Koruma Markası ResistAll Türkiye'de

access_time12 Eylül 2014 10:26
Boya ve döşeme koruma, oto kuaför ve bakım uygulamaları konusunda ABD’nin başarılı oto koruma ResistAll markası Bayraktar Otomotiv ile Türkiye'de
Yeni nesil Nano teknoloji ile üretilen ResistAll, sıfır km araçlara trafiğe çıkmadan önce uygulandığında, dış etkenlerden kaynaklanan zararlara karşı garantili bir koruma sunuyor ve aracın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlıyor.

Çevre ve insan dostu ResistAll ürünleri ile korunan otomobiller, güneş ışığından, yağmurdan, endüstriyel döküntülerden, kuş pisliğinden ve hatta asit yağmurlardan bile  uzun süre etkilenmiyor.

Amerika’nın en çok tercih edilen boya koruma markası ResistAll, Bayraktar Otomotiv tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor. Bayraktar Otomotiv şubelerinde yeni ve ikinci el otomobillere uygulanan ResistAll detaylı iç ve dış koruma sağlıyor. Yıkama, bakım ve koruma başlıkları altında her ihtiyaca ve bütçeye uygun, 5 alanda 25 farklı hizmet paketi sunan ABD’li markanın, otomobilin boyasını dış etkenlere karşı uzun süre koruyan çevre dostu ResistAll NG ve NG2 Koruma Hizmeti, yeni araçlarda 5 yıl, ikinci el araçlarda ise 3 yıl garanti ile sunuluyor.

ResistAll NG ve NG2 ürünlerinin üretiminde yeni nesil “Nano Teknoloji”nin kullanılması uzun süreli kalıcılık ve dayanıklılık sunulmasını sağlıyor. Yeni nesil Nano teknololojiyle üretilen ResistAll NG ve NG2 ürünlerle korunan otomobiller, güneş ışığından, yağmurdan, demir tozu gibi endüstriyel döküntülerden, hatta asit yağmurundan bile  üzün süre etkilenmiyor.

Çevre ve insan dostu ürünü çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile kullanabilecek  

Su lekesi bırakmayan, kuş pisliğinden bile koruyan ResistAll, 2005 yılından bu yana, her yıl Teksas Çevre Koruma Ajansı tarafından en yüksek notu (100%) alarak çevre dostu ürün unvanını elinde tutuyor. Cal>Tex, C2 sertifikasına layık görülen sayılı Teksas'lı firma arasında yer alıyor.

En katı VOCs (Uçucu Organik Bileşenler) standartlarına uyumlu olarak üretilen ResistAll, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasalların havaya karışmasına yol açmıyor. Böylece zararlı maddelerin solunum yoluyla insan vücuduna girmesinin önüne de kesin bir şekilde geçilmiş oluyor. Örneğin, neredeyse her kalıcı lekeyi ortadan kaldıran su bazlı kumaş koruma ürününün Uçucu Organik Bileşenler seviyesi %0 oranına yakın. Çocuklu aileler bile uygulama yapıldıktan hemen sonra araca gönül rahatlığı ile çocuklarını bindirebilirler.

Kendi alanında, ABD’nin en büyük bayilik teşkilatlarından birine sahip olan Cal>Tex’in ResistAll markası Türkiye’de sadece Bayraktar Otomotiv şubelerinde uygulanıyor.

ResistAll ürünleri

1- ResistAll Özel Yıkama (A Touch of Shine - El ile “özel” yıkama)
2- ResistAll Bakım (Pink Special; Deluxe Pink Special; Shine & Clay Bar Ekspres; Özel Detail; Özel Detail DELUXE; Komple Detaylı Dış Yüzey)
3- ResistAll Temizlik (Ekspres İç Temizlik; Komple İç Temizlik; Komple İç Temizlik ve Pink Special Kombi; Halı, Paspas, Döşeme Yıkaması ve Buharla Temizlik; Komple İç - Dış Temizlik; Usta'nın Elinden)
4- ResistAll NG ve NG2 Koruma (Yeni 0 km Araç için NG2 Boya Koruma; Yeni 0 km Araç için NG2 Vinil, Deri veya Kumaş Döşeme Koruma; Yeni 0 km Araç için İç - Dış Oto Koruma; İkinci el araç için NG Boya Koruma; İkinci el araç için NG2 Vinil, Deri veya Kumaş Döşeme Koruma; İkinci el araç için Oto Koruma)
5- ResistAll À La Carte Bakım / Koruma (Jant Cilası, Motor Koruma ve Buhar Temizlemesi; Deri, Vinil Temizliği ve Bakımı; Far Parlatma; Ön Cam Bakımı; Alt Gövde Koruma; Ses Yalıtımı)
folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Bayram tatilinde otoyolları 11 milyondan fazla araç kullandı!

Bayram tatilinde otoyolları 11 milyondan fazla araç kullandı!

access_time15 Nisan 2024 16:34

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı tatilinde otoyolları 11 milyon 236 bin 983 aracın kullandığını açıkladı. Özellikle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve...

Tesla çalışanlarının yüzde 10'unu işten çıkaracak

Tesla çalışanlarının yüzde 10'unu işten çıkaracak

access_time15 Nisan 2024 14:35

Elektrikli araba üreticisi Tesla, elektrikli araç pazarında yoğunlaşar rekabetin etkisiyle düşen satışlar nedeniylm küresel işgücünün %10'undan fazlasını işten...

Elektrikli araç kullanıcıları tatilinde şarj problemi yaşadı mı?

Elektrikli araç kullanıcıları tatilinde şarj problemi yaşadı mı?

access_time15 Nisan 2024 11:30

TEHAD Başkanı Berkan Bayram, Ramazan Bayramı tatilinde elektrikli şarj istasyonlarının sıkıntısız hizmet verdiğini belirterek, "Bu süreçte elektrikli otomobil kullanıcıları...

Radar uyarısı yapan sürücülere ceza

Radar uyarısı yapan sürücülere ceza

access_time14 Nisan 2024 15:32

Düzce'de selektörle radar uyarısı yapan sürücülere 45 bin 540 lira ceza kesildi

YORUM YAP

YORUMLAR (0)