PSA Finans ile Opel’den dev iş birliği

PSA Finans ile Opel’den dev iş birliği

access_time13 Haziran 2019 16:30
Fransız Groupe PSA’nın 2006 yılında Türkiye’de kurulan şirketi PSA Finans, Haziran 2019 itibariyle Opel’in de anlaşmalı finansal hizmetler kuruluşu oluyor.

Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroën ve DS Automobiles marka araçların finansmanını sağlayan PSA Finans; portföyüne dev bir marka daha ekliyor. PSA Finans ile Opel iş birliği Haziran 2019 itibariyle hayata geçiyor. Konuyla ilgili görüş bildiren PSA Finans Genel Müdürü Bojan Zugcic; “Söz konusu iş ortaklığımız her iki firmaya da büyük katkı sağlayacak, en büyük faydayı ise nihai tüketici görecek” dedi.

Bu sene sektördeki 120. yılını kutlayan, Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden Opel, 2017 yılının Ağustos ayından bu yana Groupe PSA’nın bir parçası olarak 60’ın üzerinde ülkede temsil ediliyor. 2018 yılından bu yana önemli değişimler geçirerek kârlılığa ulaşmayı başaran Alman otomobil üreticisi; Astra, Corsa, Grandland X gibi ikonik modellerini PSA Finans’ın katkılarıyla müşterilerine ulaştırıp başarısını sürdürülebilir kılacak.

Geniş ürün yelpazesi

‘Hızlı, Esnek ve Avantajlı’ söylemiyle yola çıkan PSA Finans, rekabetçi kampanyalar ve kişiye özel finansman seçenekleri sunuyor. Müşterilerine uygun koşullarla hem yeni hem de ikinci el otomobil sahibi olma imkanı tanıyan şirket; kredi, operasyonel kiralama ve sigorta hizmetlerini de kapsayan geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

BMW, Jaguar ve VW yasadışı tedarikçi mi kullanıyor?

BMW, Jaguar ve VW yasadışı tedarikçi mi kullanıyor?

access_time20 Mayıs 2024 14:20

BMW, Jaguar ve VW'nin aralık ayında ABD tarafından yasaklanan Çinli bir tedarikçi ile iş yaptığı bildirildi.

Araç muayenesinde kredi kartına ek ödeme

Araç muayenesinde kredi kartına ek ödeme

access_time19 Mayıs 2024 09:42

Araç muayene ücretlerine yapılan zamlardan sonra bu kez de “kredi kartı tahsilat farkı” tartışma konusu oldu. Kartlı ödemelerde vatandaşlar 77 lira fark veriyor.

Bir haftada 1 milyon 968 bin araca denetim

Bir haftada 1 milyon 968 bin araca denetim

access_time18 Mayıs 2024 13:50

İçişleri Bakanı Yerlikaya, son bir haftada 1 milyon 968 bin 551 araç denetlendiğini açıkladı.

İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak

access_time18 Mayıs 2024 01:54

İstanbul'da "Büyük Eğitim Mitingi" nedeniyle bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)