PSA Finans ile Opel’den dev iş birliği

PSA Finans ile Opel’den dev iş birliği

access_time13 Haziran 2019 16:30
Fransız Groupe PSA’nın 2006 yılında Türkiye’de kurulan şirketi PSA Finans, Haziran 2019 itibariyle Opel’in de anlaşmalı finansal hizmetler kuruluşu oluyor.

Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroën ve DS Automobiles marka araçların finansmanını sağlayan PSA Finans; portföyüne dev bir marka daha ekliyor. PSA Finans ile Opel iş birliği Haziran 2019 itibariyle hayata geçiyor. Konuyla ilgili görüş bildiren PSA Finans Genel Müdürü Bojan Zugcic; “Söz konusu iş ortaklığımız her iki firmaya da büyük katkı sağlayacak, en büyük faydayı ise nihai tüketici görecek” dedi.

Bu sene sektördeki 120. yılını kutlayan, Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden Opel, 2017 yılının Ağustos ayından bu yana Groupe PSA’nın bir parçası olarak 60’ın üzerinde ülkede temsil ediliyor. 2018 yılından bu yana önemli değişimler geçirerek kârlılığa ulaşmayı başaran Alman otomobil üreticisi; Astra, Corsa, Grandland X gibi ikonik modellerini PSA Finans’ın katkılarıyla müşterilerine ulaştırıp başarısını sürdürülebilir kılacak.

Geniş ürün yelpazesi

‘Hızlı, Esnek ve Avantajlı’ söylemiyle yola çıkan PSA Finans, rekabetçi kampanyalar ve kişiye özel finansman seçenekleri sunuyor. Müşterilerine uygun koşullarla hem yeni hem de ikinci el otomobil sahibi olma imkanı tanıyan şirket; kredi, operasyonel kiralama ve sigorta hizmetlerini de kapsayan geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

folder_openEtiketler

İlgili Haberler

Ek MTV'nin ikinci taksit ödemesi için yarın son gün

Ek MTV'nin ikinci taksit ödemesi için yarın son gün

access_time29 Kasım 2023 15:09

Ek motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) ikinci taksiti için ödeme süresi yarın sona erecek.

Toyota'dan üretim ve satış rekoru

Toyota'dan üretim ve satış rekoru

access_time29 Kasım 2023 09:13

Toyota, Kuzey Amerika ve Avrupa'daki güçlü talebin etkisiyle ekim ayında rekor üretim ve satış gerçekleştirdi.

Elektrikli araç ithalatına yetkili servis zorunluluğu

Elektrikli araç ithalatına yetkili servis zorunluluğu

access_time29 Kasım 2023 01:47

Ticaret Bakanlığı tarafından bazı elektrikli araçların ithalatına ilişkin yapılan düzenleme ile yetkili servis ve çağrı merkezi zorunluluğu getirildi.

Çalıntı araçları change edip satan şebeke çökertildi

Çalıntı araçları change edip satan şebeke çökertildi

access_time28 Kasım 2023 12:15

Mersin'de çalıntı, hacizli araçlara depremde ağır hasar alan araçların şaşe ve motor numarasını uygulayarak satan 22 kişi gözaltı alındı.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)